Cohort 1: Fall/Winter 2020

Charlotte Marshall
Charlotte Marshall

District 3-3 Clayton

Sadaf Bhai
Sadaf Bhai

District 3-5 Dekalb

Nathaniel Barrera-Nitz
Nathaniel Barrera-Nitz

District 8-2 Southwest Albany

Umair Farooqi
Umair Farooqi

9-2 Southeast Waycross

Cohort 2: Summer 2021

Madison Smith
Madison Smith

District 1-1 Northwest - Rome

Bridget Walsh
Bridget Walsh

District 1-2 North Georgia - Dalton (Adjunct)

Diane Piedrahita
Diane Piedrahita

District 2 North Gainesville

Sheena Norwood
Sheena Norwood

District 3-1 Cobb-Douglas

Ebony Johnson
Ebony Johnson

District 3-2 Fulton

Diana Diaz
Diana Diaz

District 3-4 GNR - Lawrenceville

Zoe Schneider
Zoe Schneider

District 3-5 Dekalb

Kristi Thompson
Kristi Thompson

District 4 Lagrange

Kenea Andrews
Kenea Andrews

District 5-2 North Central - Macon

Yidan Lou
Yidan Lou

District 7 West Central - Columbus

Jessica Simon
Jessica Simon

District 9-1 Coastal Savannah

Maya Sherman
Maya Sherman

District 9-1 Coastal Savannah

Cohort 3: Summer 2022

Theresa Williams
Theresa Williams

District 1-2 North Georgia – Dalton

Auriel Tarty
Auriel Tarty

District 2 North – Gainesville

Paige Schoenberg
Paige Schoenberg

District 3-2 Fulton

Andrew Lewis
Andrew Lewis

District 3-4 GNR – Lawrenceville

Lucas O’Reilly
Lucas O’Reilly

District 3-5 DeKalb

Mareike Haaren
Mareike Haaren

District 5-2 North Central – Macon

Jean Perry
Jean Perry

District 7 West Central – Columbus

Fellowship Alumni

Annalyse Bergman
Annalyse Bergman

District 5-1 South Central Dublin, Graduated August 2022

Varsha Sahoo
Varsha Sahoo

Georgia Department of Public Health, Graduated August 2022

Ramona Barnett
Ramona Barnett

District 5-2 North Central Macon (Adjunct), Graduated October 2022

Tamiko Prescod
Tamiko Prescod

Georgia Department of Public Health (GDPH), Graduated October 2022

Danielle Armstrong
Danielle Armstrong

District 10 Northeast Athens, Graduated November 2022

Donovan Stephens
Donovan Stephens

District 4 Lagrange, Graduated November 2022

Erin Mayweather
Erin Mayweather

District 2 North Gainesville, Graduated November 2022

Francois Egbuonu
Francois Egbuonu

District 3-1 Cobb-Douglas, Graduated November 2022

Mallory Hazell
Mallory Hazell

District 3-2 Fulton, Graduated November 2022

Victoria Roy
Victoria Roy

District 1-2 North Georgia - Dalton, Graduated November 2022